Kategorie

 

Zebraliśmy w jednym miejscu wszystkie nasze nowości, tak aby jeszcze łatwiejsze i szybsze stało się zapoznanie się z naszą ofertą produktową. Gadżety reklamowe w tej kategorii, to zbiór wyselekcjonowanych produktów, które są obecnie na czasie i które z pewnością przypadną do gustu klientom każdej agencji reklamowej.

Nowości i trendy w gadżetach reklamowych.

Stworzona przez nas, kategoria Nowości, ma na celu zebranie w jednym miejscu, wszystkich gadżetów reklamowych, które pojawiły się niedawno w naszej ofercie. Dzięki temu możecie Państwo w łatwy i szybki sposób dotrzeć jedynie do najnowszych gadżetów reklamowych. Daje to również możliwość na tworzenie setów / zestawów z nowościami. Jesteśmy hurtownią gadżetów reklamowych, w której dość często pojawiają się nowości. Warto zatem, regularnie zaglądać do zakładki Nowości, tak aby na bieżąco być z trendami w branży gadżetów reklamowych.

Obecnie bardzo łatwo jest zauważyć trend eco i helpful. Stąd w naszej ofercie Nowości, znajdziecie Państwo niezwykłe przedmiot wykonane z juty, czy też bambusa, bawełny, korka… Z całą pewnością jednym z tych gadżetów reklamowych, który warto wyróżnić i o nim wspomnieć, jest nasza piękna jutowa torba z kolorową rączką. – Sprawdź produkt, klikając tutaj.

Kolejną ciekawą propozycją gadżetu reklamowego, który jest naszą nowością jest bambusowy zestaw piśmienny, składający się z długopisu oraz pióra kulkowego. Całość zapakowana jest w piękne etui prezentowe. Korpus naszego gadżetu reklamowego, wykonany jest z bambusa i dołączono do niego srebrny klips. Zarówno pióro, jak i długopis, piszą na niebiesko. Aby poznać więcej szczegółów kliknij tutaj.

Bądź na bieżąco z nowościami w naszej ofercie! Zachęcamy, aby regularnie odwiedzać właśnie tę podstronę. Dodatkowo warto również śledzić nasze newslettery – to właśnie w nich informujemy przede wszystkim o dwóch rzeczach: o pojawiających się nowościach oraz o promocjach na wybrane gadżety reklamowe.

Kategoria nowości, odświeżana jest najczęściej ze wszystkich – a to oczywiście dlatego, że stale śledzimy trendy w branży gadżetów reklamowych, po to aby zawsze spełniać oczekiwania agencji reklamowych, które z nami współpracują.

Obecnie niektóre z naszych nowości, z marszu stały się bestsellerami! Gadżety reklamowe, które są właśnie takimi produktami to przede wszystkim nasze torby z juty, bawełniane ręczniki reklamowe, ekologiczne długopisy z włókna bambusowego, etui z recyklingowanej bawełny oraz torby termiczne.

Oczywiście, wszystkie nasze gadżety reklamowe z kategorii nowości, doskonale nadają się do znakowania – logo Waszego klienta, będzie prezentować się naprawdę wspaniale! Ciekawe artukuły znajdziecie również w kategorii torby z juty.