Kategorie

 

Gadżety reklamowe z tej kategorii wciąż cieszą się dużym zainteresowaniem. A to wszystko dzięki zwiększonej świadomości konsumentów, na dbanie o zdrowie swoje i swoich współpracowników. Poznaj nasze dozowniki, płyny i żele, które znacząco poprawią bezpieczeństwo i higienę pracy.

Pomimo wygaszającej się pandemii, artykuły z kategorii higiena i bezpieczeństwo, wciąż są niezwykle popularne. Z całą pewnością weszło nam w nawyk dbanie o czystość rąk w miejscach publicznych, a także na częstsze używanie płynów do dezynfekcji. Gadżety reklamowe higiena i bezpieczeństwo to przede wszystkim żele, maseczki, dozowniki oraz breloczki bezdotykowe. Poza oczywistą funkcją gadżetów z tej kategorii, świetnie one nadają się również do nadruku reklamowego – jako nośnik naszej reklamy. Kategoria higiena i bezpieczeństwo mimo, że jest skierowana głównie do pracowników biur, recepcji, czy też restauracji, świetnie sprawdza się też w wielu innych branżach. Polecamy poznanie naszego breloczka bezdotykowego - znajduje się tutaj

Wszystkich świadomych klientów zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na gadżety reklamowe z kategorii higiena i bezpieczeństwo.