Kategorie

 

Odzież reklamowa to szybko rosnąca gałąź branży gadżetów reklamowych. W portfolio klientów agencji reklamowych coraz częściej widzimy firmy z branży, które zamawiają, tego typu rzeczy dla swoich pracowników i klientów – i to w dużej ilości.

Odzież reklamowa to dla nas kategoria, którą rozpoczęliśmy rozwijać. Na chwilę obecną w naszej ofercie posiadamy jedynie produkty wysokiej jakości, takie jak: kamizelki bawełniane, kamizelki odblaskowe (dla dzieci i dla dorosłych) oraz pokrowce na kamizelki odblaskowe – jako samodzielny gadżet reklamowy.

Z całą pewnością odzież reklamowa ma ogromny potencjał. Wielu z pośród Waszych klientów, to firmy, w których tego typu gadżety wykorzystywane są bardzo często. Zachęcamy do stałego obserwowania kategorii, ponieważ odzież reklamowa będzie się w niej pojawiać w większych ilościach ( i to z dużymi stanami magazynowymi!). Zachęcamy do zapoznania się z naszą kamizelką odblaskową: https://promotionway.pl/pl/2359,kamizelka-odblaskowa-m-ip30054675/

Odzież reklamowa z naszej oferty, świetnie nadaje się do znakowania. Logotypy Waszych klientów będą prezentować się świetnie, a to dzięki najlepszym technikom znakowania. W naszym parku maszynowym mamy urządzenia, które wykorzystają techniki takie jak: haft komputerowy, termotransfer, termotransfer cyfrowy, czy też  sitodruk.

Wszystkich bardzo serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na odzież reklamową!