Kategorie

 

Wiele agencji reklamowych w portfolio klientów, posiada firmy z branży ogrodniczej, czy budowlanej. A to właśnie ci klienci najczęściej wybierają czapki oraz kapelusze z logo firmy. W naszej ofercie mamy ciekawe propozycje, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów agencji reklamowych.

Twoim klientem jest duża firma ogrodnicza, a może budowlana? Z całą pewnością jest dużo branż, w której klienci zdecydują się na zamówienie czapki z logo firmy, bądź kapelusza z logo firmy. Mamy w swojej ofercie zarówno czapki z logo firmy, jak i kapelusze z logo firmy – a co ważne: wybór jest duży, a czas realizacji na znakowanie – mały.

Czapka z logo firmy to świetny gadżet reklamowy, który towarzyszy nam każdego dnia. Ponadto, zabieramy ją ze sobą na wycieczki i wyjazdy z miasto, a co za tym idzie, reklama firmy idzie w świat. Nasze czapki z logo to przede wszystkim bejsbolówki z pięcioma panelami, a wykonane są w 20% z bawełny, a w 80% z poliestru. Z tyłu posiadają zapięcie na rzep, co sprawia, że nasze czapki z logo można idealnie dopasować do wielkości głowy.

Szukasz ciekawej czapki? Zobacz naszą propozycję:
https://promotionway.pl/pl/2887,czapka-5-paneli-z-siatki-i-eva-ip38041765/

Prezentowana przez nas oferta na kapelusze z logo składa się zarówno z kapeluszy bawełnianych, jak i słomkowych. Ciekawą opcją w kategorii kapeluszy z logo, jest dwustronny, wodoodporny kapelusz dla dorosłych. Wykonany jest on z nylonu i polaru. Z całą pewnością nasza oferta na czapki z logo oraz na kapelusze z logo, rozwija się bardzo szybko. Niezwykle ważne jest dla nas, dostarczenie coraz to nowszych modeli produktów.