Nasze Eco Bestsellery

 

Nasza firma, jak i wszyscy nasi pracownicy, utożsamiamy się z eco trendem. Liczymy jednak, że nie jest to chwilowy stan, tylko zmieni to nasze codzienne nawyki i światopogląd. Wspólne dbanie o naszą planetę jest czynnikiem niezwykle istotnym. Zatem jeśli mamy możliwość wyboru produktów i gadżetów ekologicznych, to właśnie takie wybieramy. Poniżej znajdziecie kilka naszych eco bestsellerów, które miejmy nadzieję, spodobają się Wam równie mocno jak nam!

 

Wychodząc do pracy, na zakupy, na spacer, czy wyjazd za miasto, zawsze zabieramy ze sobą szklaną butelkę, po to aby stale się nawadniać, przy czym nie chcemy generować kolejnego plastiku. Nasza butelka o pojemności 460 ml, wykonana jest z grubego szkła, posiada neoprenowe etui oraz metalową zakrętkę. Każda pojedyncza sztuka zapakowana jest w ozdobne pudełko. Butelka jest idealnym gadżetem do znakowania z wykorzystaniem termotransferu bądź graweru laserowego. W naszej ofercie znajdują się cztery wersje kolorystyczne: czarna, jasno zielona, czerwona oraz royal blue. Postaw na ten eco gadżet i przyczyń się do zmniejszenia ilości plastiku!

Więcej informacji: https://promotionway.pl/pl/3096,butelka-szklana-460-ml-metalowa-nakretka-neoprenowy-pokrowiec-ip37052511/

 

Skoro zabieramy ze sobą szklaną butelkę, musimy mieć gdzie ją spakować. W tym celu wybieramy kolejny eco gadżet - naszą torbę, która w 100% wykonana jest z bawełny. Nasza torba posiada niezwykle praktyczną rączkę o długości ok. 57 cm, której kolor możemy wybrać spośród naszych propozycji. Sama torba jest w klasycznym, naturalnym kolorze, a gramatura materiału to aż 180 g/m², co czyni ją niezwykle wytrzymałą. Z pewnością może ona posłużyć zarówno do wyjścia na zakupy, jak też do pracy, na spacer, na siłownię, na wyjazd weekendowy… Aż trudno zliczyć jej zastosowanie! Ale co w tym wszystkim najważniejsze - mamy jedną torbę, która jest wielokrotnego użytku i poraz kolejny zmniejszamy generowanie plastiku.

Więcej informacji: https://promotionway.pl/pl/2514,180g-100-torba-bawelniana-z-dluga-raczka-ip31108911/

 

Podczas codziennej pracy w biurze, czy też na home office, korzystamy z notesu ekologicznego z tektury. W naszych ekologicznych bestsellerach znajdziecie piękny notes A6, który w pełni poddaje się recyklingowi. Sam notes to aż 192 czyste strony w kremowym kolorze, o gramaturze 80 g/m². Dodatkowo nasz notes zawiera czarną gumkę, która chroni notes przed otwarciem, a także subtelną, materiałową zakładkę. 

Więcej informacji: https://promotionway.pl/pl/2899,notes-a6-ekologiczny-z-tektury-ip25056811/

 


ZOBACZ NASZE PRODUKTY