Zapakuj plecak dla klienta

Zastanawiasz się co mógłbyś zaproponować swojemu klientowi na gadżety reklamowe? Masz budżet i chcesz go wykorzystać na dobrej jakości gadżety reklamowe, które są w atrakcyjnych cenach? Jeśli tak to ten tekst z całą pewnością jest właśnie dla Ciebie!

Spakuj plecak dla swojego klienta!

Doskonale wiemy, że czasami odpowiedni wybór gadżetów reklamowych dla klienta, nie jest sprawą prostą. Zwłaszcza gdy ma się określony budżet i trzeba przedstawić kilka ciekawych propozycji. Liczymy, że po przeczytaniu naszego artykułu, wyżej opisany problem, zostanie rozwiązany. A więc pakujmy plecak i ruszajmy ku gadżetom reklamowym.

Jak już przy plecaku jesteśmy – chcielibyśmy przedstawić plecak, który może posłużyć zarówno w drodze do pracy, jak i na wyjazdy służbowe, czy też jednodniowy wyjazd za miasto. Co wyróżnia właśnie ten plecak? Przede wszystkim to, że posiada 3 kieszenie antykradzieżowe – brak dostępu z przodu oraz ukryte zamki błyskawiczne – to niezwykle istotne elementy, które wpływają na bezpieczeństwo transportowanych przez nas przedmiotów. Środek naszego plecaka to dwie przegródki, specjalnie oddzielone między sobą – w pierwszej możemy przenosić naszego laptopa (maksymalnie 15,6") i dodatkowo tablet o przekątnej ekranu 10,2". W drugiej przegrodzie spokojnie zmieścimy pozostałe niezbędne nam przedmioty, gadżety reklamowe czy też nawet ubrania! Dodatkowo nasz plecak wyposażony jest w port ładowania USB i kilka mniejszych kieszeni – zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Ciekawym dodatkiem jest specjalny pasek, który służy do zaczepienia go do rączki walizki. Całość wykonana jest z wysokiej jakości komponentów, co sprawia, że plecak jest wytrzymały i posłuży nam przez bardzo długo. Oczywiście istnieje możliwość znakowania tego gadżetu reklamowego!

https://promotionway.pl/pl/4896,plecak-na-laptop-15-6-ip31039711/

Doskonały eko gadżet reklamowy to….

To nasza butelka! Wyznajemy dewizę „im mniej plastiku na świecie, tym lepiej” – i nie są to puste słowa. Jeśli mamy taką możliwość, to całkowicie rezygnujemy z wyboru wody w plastikowej butelce. Choć wydaje się to jedynie małym kroczkiem w byciu #eco, to patrząc szerzej – jeśli wiele osób będzie mieć takie podejście, to każdy mały kroczek złączy się w ogromny krok w stronę ekologii i dbania o naszą planetę. Dlatego też przedstawiamy doskonały gadżet reklamowy, który pomoże w byciu eco. Nasza szklana butelka o pojemności 600 ml posiada piękną, bambusową nakrętkę, która nadaje jej niepowtarzalny wygląd i charakter. Butelka doskonale nadaje się na znakowanie – prezentowane na niej firmowe logo wygląda bardzo dobrze. Jesteśmy przekonani, że zawsze warto proponować klientom właśnie tego typu, eco gadżety reklamowe. Tak więc pakujmy butelkę do naszego plecaka i jedźmy dalej!

https://promotionway.pl/pl/3313,szklana-butelka-z-bambusowa-zakretka-600-ml-ip37006211/

 

Mały gadżet reklamowy dla zapominalskich.

Chyba każda firma prosi o wycenę długopisu z logo. Dla nas to ogromna przyjemność, ponieważ dysponujemy bardzo ciekawymi modelami, które za całą pewnością trafią w gusta Waszych klientów. Dziś chcemy przedstawić niezwykły długopis – wykonany z dobrej jakości materiału, niezwykle smukły i elegancji. Wyposażony jest w niezwykle przydatny gadżet – małą, miękką gumkę na szczycie obudowy. Służy ona do obsługiwania ekranów dotykowych – zarówno tych w telefonach i tabletach, jak również w laptopach. Długopis dostępny jest z gumkami w bogatej wersji kolorystycznej. Co ważne – nasz długopis świetnie nadaje się do znakowania – w tym celu wykorzystujemy metodę graweru laserowego, która doskonale się sprawdza w przypadku tego modelu długopisu. Z pozoru klasyczny gadżet reklamowy, który mimo wszystko wyróżnia się na tle konkurencyjnych modeli. Mamy więc kolejny gadżet reklamowy, który możemy włożyć do naszego plecaka!

https://promotionway.pl/pl/3202,dlugopis-aluminiowy-ip13150343/

W tym miejscu, chcielibyśmy przypomnieć o tym, że do wszystkich naszych Klientów podchodzimy w indywidualny sposób. A co to oznacza w praktyce? Przede wszystkim to, że wciąż aktualizujemy naszą bazę rabatową – to znaczy, że analizujemy wartość zamówień i zwiększamy rabaty agencyjne! Dodatkowo, analizujemy każde bieżące zapytanie ofertowe – i na podstawie kilku czynników możemy rozpocząć proces negocjacji ceny. Warto również pamiętać, że jesteśmy chętni do pomocy na każdym etapie przygotowywania oferty dla klienta.